به اطلاع همکاران محترم استان مازندران میرساند دستورالعمل اجرایی دوره های مجازی در کتابخانه سامانه فراگیر آموزش جهت مطالعه بار گذاری شده است. با تشکر داودی دوره مجازی
به اطلاع همکاران محترم استان مازندران میرساند دستورالعمل اجرایی دوره های مجازی در کتابخانه سامانه فراگیر آموزش جهت مطالعه بار گذاری شده است. با تشکر داودی
دستورالعمل فرآیند اجرایی دوره های آموزش مجازی ابلاغ گردید​

دفتر آموزش کارکنان: 

ا توجه به گسترش و توسعه فناوری های نوین مجازی در کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بویژه امور آموزشی و برای دسترسی مناسب و آسان و در راستای کاهش هزینه های آموزش دفتر آموزش کارکنان جهاد کشاورزی اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل فرایند اجرایی دوره های آموزش مجازی نموده و ابلاغ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

دستور العمل فرایند اجرای دوره های آموزشی غیرحضوری (مجازی) به شماره 3918/242 مورخ 19/4/97در کتابخانه الکترونیک پوشه دستور العمل بارگذاری شده است. دستور العمل فرایند اجرای دوره های آموزشی غیرحضوری (مجازی)

دستور العمل فرایند اجرای دوره های آموزشی غیرحضوری (مجازی) به شماره 3918/242 مورخ 19/4/97در کتابخانه الکترونیک پوشه دستور العمل بارگذاری شده است. 

آزمون الکترونیکی چند رسانه ای

همکاران محترمی که دوره های آموزشی غیر حضوری الکترونیکی برای آنها فعال نمی باشد ممکن است بدلیل:

1-ناقص بودن اطلاعات پرسنلی تمام قسمتها ازجمله رشته شغلی ، تلفن همراه، رده، ایمیل و ... می باشد.

2- ممکن است دوره با رشته شغلی سنخیت نداشته باشد.

3- برای افرادیکه دوره الترونیکی را قبلاً فعال نموده اند ولی تاکنون برای آنها فعال نمی باشد بدلیل مشکلات سامانه حذف گردیده که می بایست فراگیران دوباره دوره را درخواست نمایند

ابلاغیه تقویم ، مجوز اجرا و صدور گواهینامه دوره های آموزشی سال 1397

دفتر آموزش کارکنان

 در راستای اجرای ابلاغیه شماره 020/17889  مورخ 96/7/19 وزیر محترم جهاد کشاورزی مبنی بر راهبردی نمودن آموزش های ضمن خدمت و تحقق اهداف سازمانی، با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری برنامه تحولی- علمی راهبردی آموزش های ضمن خدمت کارکنان برای سالهای 1397 لغایت 1400 با تلاش دفتر آموزش کارکنان تهیه و تدوین و توسط سرپرست محترم موسسه آموزش عالی علمی، کاربردی و مهارتی ابلاغ گردید.

از آنجا که نیازسنجی سالانه همزمان با سند چهارساله انجام گردیده لذا دفتر آموزش کارکنان  شیوه نامه ای را به منظور تطبیق نیازهای آموزشی با سند مذکور فراهم و اعلام می دارد.


جهت مشاهده ابلاغیه بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید

توقف سیستم درخواست ادامه تحصیل به دلیل ارتقاء

دفتر آموزش کارکنان: 

سیستم ثبت تقاضای ادامه تحصیل از طریق سامانه فراگیر آموزش به دلیل ارتقاء تا اطلاع ثانوی مسدود می باشد. لذا خواهشمند است متقاضیان طبق روال سابق مدارک خود را  به دفتر آموزش کارکنان ارسال نمایند.


جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

اعلام زمان ثبت سوابق آموزشی

دفتر آموزش کارکنان:

احتراما به اطلاع می رساند که ثبت سوابق آموزشی دوره های مربوط به سالهای گذشته و یا خارج از آموزش جهاد کشاورزی از تاریخ 1 خرداد لغایت 1 آذر ماه در سامانه فراگیر آموزش میسر خواهد بود

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید

شیوه نامه احراز گواهینامه نوع دوم کارکنان غیر هیئت علمی سازمان تحقیقات

دفتر آموزش کارکنان: 

قابل توجه رابطین و همکاران محترم سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی

 

شیوه نامه احراز گواهینامه نوع دوم کارکنان غیر هیئت علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی به پیوست ایفاد می گردد که در آ ن نحوه بررسی، تائید و صدور گواهینامه نوع دوم (طبق ماده 13 دستورالعمل نیروی انسانی موضوع ابلاغیه شماره 206/172556  مورخ 93/12/26 رئیس شورای عالی اداری کشور ) اعلام گردیده است.

 

جهت کسب اطلاعات بیشتری روی فایل ضمیمه کلیک نمائید

شیوه نامه دوره های آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه ابلاغ گردید

دفتر آموزش کارکنان: 

در راستای اجرایی شدن بخشنامه وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان مروج پهنه که در مراکز جهاد کشاورزی استانها به خدمت گرفته شده اند و به منظور یکسان سازی فرآیند برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی مهارتی ویژه کارشناسان مروج پهنه شیوه نامه برگزاری دوره های آموزشی جهت اجرای دقیق مفاد ابلاغ می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

تقویم آموزشی سال 96

دفتر آموزش کارکنان:

تقویم آموزشی سال 96 مراکز، موسسات، سازمانها، معاونت ها و شرکتها در کتابخانه الکترونیک در پوشه تقویم و در پرتال دفتر آموزش کارکنان در منوی خدمات آموزشی- تقویم آموزشی به تفکیک استان و زیربخشی قرار گرفته است جهت مشاهده و استفاده به آدرس های ذکر شده مراجعه نمائید.

 

                                                                                                    با تشکر

تائید و اعمال مدارک ادامه تحصیل کارکنان سازمان در مقطع کاردانی و کارشناسی

دفتر آموزش کارکنان: 

طبق ابلاغیه مصوبه آموزشی هیات اجرایی منابع انسانی سازمان مقرر گردید تائید و اعمال مدارک ادامه تحصیل کارکنان سازمان در مقطع کاردانی و کارشناسی ( یک مقطع در طول دوره خدمت و بدون سابقه قبلی استفاده از مقطع تحصیلی) پس از تائید دفتر آموزش کارکنان و از طرف کمیته طبقه بندی مشاغل سازمان قابل بررسی و پس از احراز شاخص های زیر اقدام گردد.
1- موافقت کتبی محل اشتغال - قبل از شروع به تحصیل
2- وضعیت استخدامی رسمی / رسمی آزمایشی
3- سابقه کار حداکثر 20 سال و حداقل 10 سال در زمان ارائه مدارک (فارغ التحصیلی)
4- حداکثر سن 45 سال
5- مرتبط بودن رشته تحصیلی با رشته شغلی- پست سازمانی
6- وجود پست بلاتصدی
7- نمره ارزشیابی سه سال آخر حداقل 85
8- ارائه برگه های مرخصی حین تحصیل براساس برگه های انتخاب واحد
لذا ادامه تحصیل همکاران در مقاطع کاردانی و کارشناسی از تاریخ 96/7/1 با رعایت موارد فوق الذکر صورت می گیرد. ضمنا پس از فارغ التحصیلی گواهینامه فراغت از تحصیل افراد به همراه مستندات فوق الذکر به دفتر آموزش کارکنان جهت بررسی و اقدام مقتضی ارسال گردد. 

متقاضیان احراز گواهینامه نوع دوم

دفتر آموزش کارکنان: 

قابل توجه متقاضیان احراز گواهینامه نوع دوم

متقاضیان گواهینامه نوع دوم پس از دریافت و مطالعه فایل ضمیمه که نشان دهنده فرآیند بررسی پرونده های آموزشی می باشد باید پرونده خود را مطابق با مراحل لیست تکمیل و جهت بررسی پرونده تحویل دفتر آموزش کارکنان استان نمایند.

ضمنا لیست دوره های آموزشی مدیران، مشاغل مشترک اداری و دوره های عمومی برای سهولت در بررسی دوره ها به پیوست می باشد.

اطلاعیه همایش فرهنگ و مدیریت جهادی سال 96

دفتر آموزش کارکنان:

با توجه به برگزاری همایش فرهنگ و مدیریت جهادی در 1396 و لزوم اجرای دوره های آموزشی مرتبط تا قبل از انجام همایش، به پیوست لیست برنامه تدوین شده دوره ها جهت انتخاب و اعلام به دفتر آموزش کارکنان اعلام می گردد.

 جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

ابلاغ اجرایی تقویم دوره های آموزشی ضمن خدمت سال 1396
 دفتر آموزش کارکنان 
 
با تلاش های به عمل آمده و همکاری قابل تقدیر همکاران محترم در مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی در سراسر کشور، موسسات تحقیقاتی مستقل و واحدهای ستادی، تقویم دوره های آموزشی ضمن خدمت سال 1396 با دو ویژگی متفاوت نسبت به سالهای گذشته تهیه، تدوین و ابلاغ شده است.

1. فرآیند نیازسنجی بصورت کاملا الکترونیکی برنامه ریزی و اجرا گردیده است.
2. انتخاب دوره های آموزشی ستادی، استانی توسط فراگیران و منطبق با نیازهای رشته شغلی مندرج در حکم کارگزینی آنان انجام شده است.

جهت مشاهده ابلاغیه بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

احراز گواهینامه نوع دوم

قابل توجه متقاضیان احراز گواهینامه نوع دوم:

متقاضیان محترم برای احراز گواهینامه نوع دوم فایل اکسل (جداول گواهینامه نوع دوم) را دانلود و در Sheet  دوره های آموزش مصوب گذرانده شده و کاربرگ تالیف را تکمیل و به همراه پرونده ی آموزشی خود به کارشناس آموزش کارکنان واحد مربوطه تحویل نمائید تا برای بررسی و تایید به این دفتر ارسال گردد. 

ابلاغ شیوه نامه ادامه تحصیل کارکنان هیات علمی و غیر هیات علمی سازمان

دفتر آموزش کارکنان: 

دستور العمل شیوه نامه ادامه تحصیل كاركنان هیات علمی و غیر هیات علمی سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج كشاورزی ابلاغ گردید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر در این خصوص به کتابخانه الکترونیک، پوشه شیوه نامه مراجعه نمائید.

بازیابی رمز فراموش شده

قابل توجه کلیه کاربران سامانه فراگیر

 برای بازیابی رمز سامانه فراگیر آموزش در مواقعی که رمز ورود را فراموش کرده اید روی لینک 'رمز ورود را فراموش کرده ام' کلیک کنید در صورتیکه در اطلاعات پرسنلی خود آدرس ایمیل وارد کرده اید از قسمت اول که با عنوان 'بازیابی رمز' است استفاده کنید تا امکان ارسال رمز جدید به ایمیل خودتان فراهم گردد و در صورتیکه در اطلاعات پرسنلی ایمیلی ثبت نکرده اید از قسمت دوم که تحت عنوان 'ارسال پیام به مدیریت سامانه' می باشد استفاده نموده و در اسرع وقت نسبت به ثبت آدرس ایمیل در اطلاعات پرسنلی خود اقدام نمائید تا هرچه بیشتر از امکانات نرم افزار که برای تسهیل و تسریع در کار شما کاربران محترم طراحی شده است، استفاده نمائید. 

                                                                                                                                                                                                                                               با تشکر

                                                   دفتر آموزش کارکنان

تعرفه خدمات آموزشی دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان 1395
تعرفه خدمات آموزشی دوره های آموزش ضمن خدمت کارکنان سال 1395 که در سی و هشتمین جلسه هیات امنای سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی مورخ 1394/12/8 تصویب گردیده همراه با ابلاغیه معاون محترم برنامه ریزی و توسعه منابع انسانی سازمان و به انضمام جدول آنالیز هزینه های پیوست ابلاغ گردید.

برای مشاهده متن ابلاغیه و جدول آنالیز هزینه ها روی گزینه فایل ضمیمه کلیک کنید.  
آموزش ایجاد کلاس و ثبت نام فراگیران در سامانه یادگیری الکترونیک

قابل توجه رابطین محترم؛

آموزش نحوه ایجاد کلاس و ثبت نام فراگیران در سامانه یادگیری الکترونیک، بصورت پاورپوینت در پورتال دفتر آموزش کارکنان ( آموزه های مفید ) و در کتابخانه الکترونیک سامانه فراگیر ( ارتباط با همکار) قرار دارد. 

مجوز اجرا و صدور گواهینامه های سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری-1395

مجوز اجرا و صدور گواهینامه دوره های آموزشی تقویم 95  سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری ابلاغ شد.

بدینوسیله به اطلاع کلیه روسای محترم مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استانها میرساند خوشبختانه با پیگیریها و توافقات انجام شده با سازمان جنگلها، مراتع و آبخیزداری مقرر گردید تا با توجه به ابلاغیه تقویم سال 95 آن سازمان ( تصویر پیوست ) دوره های آموزشی استانی مذکور با انعقاد قرارداد با مراکز تحقیقات و آموزش استانها از طریق سامانه اختصاصی آن سازمان و با ایجاد سطح دسترسی به سامانه مذکور برای مدیران و روسای گروه آموزش کارکنان مراکز تحقیقات و آموزش استانها برگزار گردد. به منظور عملیاتی شدن موضوع، لازم است معاونین آموزشی و روسای گروه آموزش کارکنان مراکز در دوره های آموزشی آشنایی با نرم افزار سازمان جنگلها که توسط دفتر آموزش، ترویج و مشارکت های مردمی آن سازمان برنامه ریزی و اجرا گردد شرکت نمایند. مقتضی است همکاری لازم با دفتر مذکور جهت اجرایی شدن ابلاغیه صورت پذیرد.                            دفتر آموزش کارکنان

صدور نامه فراغت از تحصیل دانشجویان

قابل توجه دانشجویان محترم:

بر اساس مصوبه هیات محترم اجرایی منابع انسانی سازمان، صدور نامه فراغت از تحصیل دانشجویان با ارائه حکم کارگزینی به همراه تعهد محضری میسر می باشد.

تقویم آموزشی سال 95

ابلاغیه تقویم آموزشی در قسمت بخشنامه های کتابخانه الکترونیکی و همچنین تقویم آموزشی دوره های کوتاه مدت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی سال 95 به تفکیک استانی و زیربخشی در کتابخانه مذکور قسمت ' تقویم ' و همچنین در پرتال دفتر آموزش کارکنان قسمت 'عناوین خدمات ' قابل مشاهده و دریافت می باشد.

استفاده از مرورگر chrome در آزمونهای الکترونیک

بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه همکاران وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور برای سهولت امر در زمان استفاده از سامانه یادگیری الکترونیک و بخصوص هنگام آزمونهای الکترونیک بجای Internet explorer  از مرورگر chrome استفاده نموده از طریق مرورگر مذکور وارد سامانه یادگیری الکترونیک خود شوند. دفتر آموزش کارکنان.