متن شکر نامه مدیرکل دفتر آموزش کارکنان
متن شکر نامه  آقای میثمی تبار مدیرکل دفتر آموزش کارکنان به مناسبت بازنشستگی  
ضمایم : شکر نامه -
ابلاغ اصلاحیه دستورالعمل نیازسنجی دوره های آموزشی ملی، ستادی و استانی سال 98

دفتر آموزش کارکنان: 

مسئولین محترم آموزش، اصلاحیه دستورالعمل نیازسنجی دوره های آموزشی ملی، ستادی و استانی سال 98 ابلاغ گردید. خواهشمند است طبق دستورالعمل و در راستای راهبردهای چهارساله تا تاریخ تعیین شده فرمهای شماره 1 و 2 به همراه فایل اکسل استانداردسازی را به ایمیل دفتر آموزش کارکنان ارسال نمائید.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

تکمیل اطلاعات فردی و سازمانی پرسنل جهاد کشاورزی

قابل توجه کلیه پرسنل وزارت جهاد کشاورزی

از تاریخ 15 بهمن 97 کلیه پرسنل از طریق سامانه فراگیر آموزش می بایست اطلاعات فردی و سازمانی خود را طبق آخرین حکم کارگزینی تکمیل و تصویر آن را بارگذاری نمایند و پس از تائید اصلاحات توسط کارشناس آموزش، اطلاعات فرد به روز خواهد شد.

قابل ذکر است اگر اطلاعات اشتباه وارد شود تبعات عدم شرکت در آموزش های حضوری و غیر حضوری به عهده فرد خواهد بود و دفتر آموزش کارکنان هیچ مسئولیتی نداشته و پاسخگوی این عزیزان نخواهد بود.

با تشکر- دفتر آموزش کارکنان

اعلام زمان شروع درخواست ادامه تحصیل از طریق سامانه فراگیر

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند؛


با توجه به تکمیل مراحل و ارتقاء سامانه جامع آموزش کارکنان در خصوص ثبت تقاضای ادامه تحصیل پرسنل، به اطلاع می رساند که از تاریخ اول بهمن 1397 نسبت به ارسال مکاتبات و درخواستهای آموزشی متقاضیان از طریق سامانه فوف الذکر و مطابق با فرایند مربوطه اقدام و از ارسال فیزیکی یا اتوماسیونی مکاتبات مذکور به دفتر آموزش کارکنان خودداری گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.


ضمایم : نامه -