باسلام  به اطلاع می رساند فایل برنامه راهبردی چهار ساله آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای سال های(1397-1400) در کتابخانه الکترونیک قسمت ارتباط با همکاران آموزش موجود می باشد . فایل برنامه راهبردی چهار سال آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی

باسلام 

به اطلاع می رساند فایل برنامه راهبردی چهار ساله آموزش ضمن خدمت کارکنان وزارت جهاد کشاورزی برای سال های(1397-1400) در کتابخانه الکترونیک قسمت ارتباط با همکاران آموزش موجود می باشد .

قابل توجه همکاران محترم موسسه رازی و شعب تابعه با سلام و ادب و سپاس از همراهی و همکاری شما با اداره آموزش؛ نظر به بارگذاری مجدد عناوین دوره های آموزشی مرتبط شده با رشته شغلی در سامانه فراگیر آموزش ثبت نام در کلاس های آموزش تقویم سال 1397

قابل توجه همکاران محترم موسسه رازی و شعب تابعه

با سلام و ادب و سپاس از همراهی و همکاری شما با اداره آموزش؛

نظر به بارگذاری مجدد عناوین دوره های آموزشی مرتبط شده با رشته شغلی در سامانه فراگیر آموزش، خواهشمند است هر چه سریعتر نسبت به مشاهده، انتخاب و ثبت نام در کلاس های آموزش سال 97 اقدام عاجل مبذول فرمائید.

لطفا و ترجیحا فقط دوره های مرتبط با رشته شغلی و جغرافیای محل خدمت خود را برگزیده و در صورت مشاهده پیام تداخل زمانی،از بخش 'آموزش های درخواست شده' ابتدا دوره انتخاب شده قبلی را حذف و دوباره نسبت به انتخاب دوره با اولویت بالاتر اقدام نمائید.

ضمنا به علت تاخیر در مراجعه به سامانه و عدم به روز رسانی 'عنوان شغل' توسط بسیاری از همکاران، مهلت ثبت نام لغایت هفت مهر ماه، تمدید شد.

ارادتمند:

حسن آهنگری- کارشناس مسئول آموزش ضمن خدمت

 

تفاهم نامه توسعه کشت گلخانه ای با معاونت باغبانی در خصوص آموزشهای کارشناسان جدیدالاستخدام

دفتر آموزش کارکنان

در راستای بند 8 بخشنامه 020/2916  مورخ 94/02/07 وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان جدید الاستخدام و با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه کشت گلخانه ای، معاونت آموزش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با همکاری معاونت باغبانی برنامه آموزش های مهارتی 613 نفر از کارشناسان جدیدالاستخدام در 14 استان پیش بینی و در قالب دستورالعمل اجرایی تدوین گردیده است

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

زمان و نحوه نیازسنجی نیمه دوم سال 97 به منظور تکمیل و تطبیق با سند چهارساله اعلام گردید

دفتر آموزش کارکنان:

به استناد ابلاغیه وزیر محترم جهاد کشاورزی به شماره 020/17889 مورخ 96/7/19 و برنامه راهبردی چهارساله ابلاغی معاونت توسعه مدیریت و منابع انسانی و با توجه به بند 3 ابلاغیه اجرای تقویم آموزشی به شماره 242/3275 مورخ 97/4/2 دفتر آموزش کارکنان کلیه واحدها موظف هستند برای تطبیق نیازسنجی آموزشی با برنامه راهبردی نسبت به بازبینی تقویم 97 اقدام نمایند.

برای دریافت فرم دوره های جدید با فرمت word به پورتال دفتر آموزش کارکنان بخش فرمهای قوانین و مقررات آموزشی مراجعه نمائید.

برای دریافت اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

تنظیم دقیق گزینه ها در بخش "فرآیند کلاس آموزشی"

قابل توجه روسا و کارشناسان محترم آموزش موسسات و مراکز تحقیقاتی

با سلام و ادب و احترام

لطفا توجه نمائید؛ چنانچه در تنظیم فرآیند کلاس برای عناوین دوره های آموزشی، نام 'مرکز' را غیر از نام موسسه خود (به طور مثال 'مرکز آموزش امام خمینی') ثبت و گزینه 'اجرا' را نیز انتخاب نمائید، علی القاعده متولی و مجری دوره این مرکز شناخته شده و کنترل باقی مراحل اجرائی دوره( ثبت فراگیر، ایجاد در سامانه الکترونیکی، صدور گواهینامه و ...) ممکن است از اختیار شما خارج شود حتی اگر در بخش 'متقاضی' نام موسسه شما ذکر شده باشد.

ارادتمند: حسن آهنگری

کارشناس مسئول آموزش ضمن خدمت

موسسه سرم سازی رازی-12 شهریور 97

 

دستورالعمل فرآیند اجرایی دوره های آموزش مجازی ابلاغ گردید​

دفتر آموزش کارکنان: 

ا توجه به گسترش و توسعه فناوری های نوین مجازی در کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بویژه امور آموزشی و برای دسترسی مناسب و آسان و در راستای کاهش هزینه های آموزش دفتر آموزش کارکنان جهاد کشاورزی اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل فرایند اجرایی دوره های آموزش مجازی نموده و ابلاغ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

ابلاغیه تقویم ، مجوز اجرا و صدور گواهینامه دوره های آموزشی سال 1397

دفتر آموزش کارکنان

 در راستای اجرای ابلاغیه شماره 020/17889  مورخ 96/7/19 وزیر محترم جهاد کشاورزی مبنی بر راهبردی نمودن آموزش های ضمن خدمت و تحقق اهداف سازمانی، با همکاری مرکز نوسازی و تحول اداری برنامه تحولی- علمی راهبردی آموزش های ضمن خدمت کارکنان برای سالهای 1397 لغایت 1400 با تلاش دفتر آموزش کارکنان تهیه و تدوین و توسط سرپرست محترم موسسه آموزش عالی علمی، کاربردی و مهارتی ابلاغ گردید.

از آنجا که نیازسنجی سالانه همزمان با سند چهارساله انجام گردیده لذا دفتر آموزش کارکنان  شیوه نامه ای را به منظور تطبیق نیازهای آموزشی با سند مذکور فراهم و اعلام می دارد.


جهت مشاهده ابلاغیه بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید

شیوه نامه دوره های آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه ابلاغ گردید

دفتر آموزش کارکنان: 

در راستای اجرایی شدن بخشنامه وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان مروج پهنه که در مراکز جهاد کشاورزی استانها به خدمت گرفته شده اند و به منظور یکسان سازی فرآیند برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی مهارتی ویژه کارشناسان مروج پهنه شیوه نامه برگزاری دوره های آموزشی جهت اجرای دقیق مفاد ابلاغ می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

استفاده از مرورگر chrome در آزمونهای الکترونیک

بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه همکاران وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور برای سهولت امر در زمان استفاده از سامانه یادگیری الکترونیک و بخصوص هنگام آزمونهای الکترونیک بجای Internet explorer  از مرورگر chrome استفاده نموده از طریق مرورگر مذکور وارد سامانه یادگیری الکترونیک خود شوند. دفتر آموزش کارکنان.