دوره غیرحضوری نظام رسیدگی به تخلفات اداری

با سلام خدمت همكاران استان همدان

 دوره غيرحضوري نظام رسيدگي به تخلفات اداري در 24 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

منابع دوره و سوالات (فايل پيوست ) مي باشد.

آموزش كاركنان همدان

بسمه تعالی قابل توجه کلیه فراگیران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان که در کلاس  نیمه حضوری اصول ارتباط تحقیق ، ترویج و  کشاورزی شرکت نموده اند. بدینوسیله به اطلاع میرساند جزوه آموزشی در سامانه جزوه دوره آموزشی اصول ارتباط تحقیق ، ترویج و کشاو

بسمه تعالی

 

قابل توجه کلیه فراگیران محترم سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان که در کلاس  نیمه حضوری اصول ارتباط تحقیق ، ترویج و  کشاورزی شرکت نموده اند.

بدینوسیله به اطلاع میرساند جزوه آموزشی در سامانه فراگیر --- > شناسنامه آموزشی ---> کلاسهای آموزشی ( کلاس اصول ارتباط تحقیق ، ترویج و کشاورزی ) قابل دانلود

می باشد.ضمنا' زمان آزمون متعاقبا' از طریق دفتر نوسازی و تحول اداری سازمان جهاد کشاورزی استان گیلان به اطلاع فراگیران رسانده خواهد شد. 

 

با تشکر- دفتر آموزش کارکنان 

اعلام زمان شروع درخواست ادامه تحصیل از طریق سامانه فراگیر

به اطلاع کلیه همکاران محترم می رساند؛


با توجه به تکمیل مراحل و ارتقاء سامانه جامع آموزش کارکنان در خصوص ثبت تقاضای ادامه تحصیل پرسنل، به اطلاع می رساند که از تاریخ اول بهمن 1397 نسبت به ارسال مکاتبات و درخواستهای آموزشی متقاضیان از طریق سامانه فوف الذکر و مطابق با فرایند مربوطه اقدام و از ارسال فیزیکی یا اتوماسیونی مکاتبات مذکور به دفتر آموزش کارکنان خودداری گردد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.


ضمایم : نامه -
گردهمایی روسا و مسئولین آموزش کارکنان تاریخ 3 و 4 بهمن ماه در استان فارس برگزار می شود.

قابل توجه مسئولین و کارشناسان آموزش:

نشست توجیهی آموزشی روسای گروه آموزش کارکنان مراکز تحقیقات و آموزش کشاورزی و منابع طبیعی استان ها و مسئولین آموزش معاونت ها و دفاتر ستادی در تاریخ سوم و چهارم بهمن ماه 97 در شهر شیراز برگزار می شود.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

ضمایم : گردهمایی -
قابل توجه كارشناسان پهنه استان همدان به پيوست برنامه نهايي تكميلي دوره هاي مهارتي استان همدان به حضور ارسال مي گردد.  لطفا فايل پيوست را ملاحظه فرمايند. (تغيير يافته  نهايي - 97/10/18) آموزش كاركنان برنامه تکمیلی دوره های مهارتی استان همدان

قابل توجه كارشناسان پهنه استان همدان

به پيوست برنامه نهايي تكميلي دوره هاي مهارتي استان همدان به حضور ارسال مي گردد.  لطفا فايل پيوست را ملاحظه فرمايند. (تغيير يافته  نهايي - 97/10/18)

آموزش كاركنان- رجبي

باسلام واحترام  آخرین نسخه برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397) در کتابخانه الکترونیک پوشه ارتباط با همکاران درج گردیده است . برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397)

باسلام واحترام 

آخرین نسخه برنامه راهبردی چهارساله آموزش ضمن خدمت کارکنان (1400- 1397) در کتابخانه الکترونیک پوشه ارتباط با همکاران درج گردیده است .

با سلام خدمت همكاران استان همدان  دوره غيرحضوري نظام رسيدگي به تخلفات اداري در 24 بهمن ماه برگزار خواهد شد. منابع دوره و سوالات (فايل پيوست ) مي باشد. آموزش كاركنان همدان دوره غیرحضوری نظام رسیدگی به تخلفات اداری

با سلام خدمت همكاران استان همدان

 دوره غيرحضوري نظام رسيدگي به تخلفات اداري در 24 بهمن ماه برگزار خواهد شد.

منابع دوره و سوالات (فايل پيوست ) مي باشد.

آموزش كاركنان همدان

اطلاعیه ثبت نام در دوره های غیر حضوری

بسمه تعالی

اطلاعیه

به اطلاع همکاران میرساند ثبت نام در  دوره های  آموزشی تخصصی غیر حضوری ''کاربرد اصول پدافند غیر عامل در مدیریت تهدیدات زیستی کشاورزی ''به مدت 16 ساعت و ''دوره آشنایی با قوانین و مقررات شرکت های دانش بنیان''به مدت 16 ساعت تمدید شده و همچنین دوره جدید حقوق شهروندی  به مدت 6 ساعت  اضافه گردیده است همکاران میتوانند از تاریخ 97/10/1لغایت 97/10/10 جهت ثبت نام به سامانه فراگیروجهت شرکت در آزموناز تاریخ 97/10/15 لغایت 97/10/30 از ساعت 8 صبح تا 22 شب  به قسمت سامانه یادگیری الکترونیک مراجعه نمایند  

                                                                              اداره آموزش کارکنان - دست افکن

 

 

 

 

 

دوره آموزشی مجازی

دوره آموزشی تخصصی غیر حضوری ''کاربرد اصول پدافند غیر عامل در مدیریت تهدیدات زیستی کشاورزی ''به مدت 16 ساعت و ''دوره آشنایی با قوانین و مقررات شرکت های دانش بنیان''به مدت 16 ساعت در ماه جاری تاریخ وساعات آزمون 15/9/97لغایت 30/9/97 از ساعت 9 صبح تا 22 شب برگزار می گردد .فراگیران آموزش برای انتخاب دوره های مذکور به سامانه فراگیر آموزش خود مراجعه کنید . اداره آموزش کارکنان-دست افکن

اصلاحیه
خدمت همکاران محترم استان مازندران میرساند پیرو اطلاعیه قبلی در خصوص دوره های مجازی به اطلاع میرساند بر اساس اصلاحیه انجام شده توسط دفتر آموزش کارکنان دوره شرکت های دانش بنیان در ماه جاری و دوره حقوق شهروندی در ماه آینده بارگزاری و اجرا میگردد و قابل تمدید نیز نمیباشد.
بارگذاری دوره آموزشی الکترونیکی منشور حقوق شهروندی

قابل توجه رابطین محترم آموزش 

دوره آموزشی الکترونیکی منشور حقوق شهروندی در مدیریت یادگیری الکترونیکی به مدت 6 ساعت بارگزاری گردید.

لیست اسامی واجدین شرایط شرکت در دوره های تضمین کیفیت

«باسمه تعالی»

قابل توجه کارمندان(مدیران و کارکنان) محترم موسسه رازی و شعب تابعه

با سلام و احترام؛

نظر به الزام معاونت محترم تضمین کیفیت، مبنی بر شرکت افراد لیست پیوست در دوره های اولویت بندی شده، لازم است همکاران محترم، انتخاب هر یک از این دوره ها را که در سامانه فراگیر آموزش برای تقویم آموزشی سال 97 درج شده، در اولویت قرار داده و پس از تائید رابط، در کلاس مربوطه شرکت جویند.

ضمنا چنانچه قبلا اقدام به ثبت انتخاب دوره ای نموده و خواهان اصلاح آن هستید- تا قبل از تائید رابط می توانید از منوی (آموزش های درخواست شده -> در حال رسیدگی =>  نماد سطل آشغال)، آن دوره را حذف و مجددا نسبت به انتخاب دوره جدید مبادرت ورزید.

پرسنل شرکتی، کماکان، امکان ثبت نام  و بهره مندی از  این دوره ها را نداشته و از اینرو خواهشمند است مدیران محترم، تا رفع مشکل این عزیزان صبوری پیشه نمایند.

مراجعه مکرر به سامانه فراگیر آموزش (حتی چند بار در روز) برای آگاهی از آخرین وضعیت  کلاس  و دوره هایی که انتخاب نموده اید توصیه شده، خصوصا آنکه سعی خواهد شد تمام پیام های مرتبط با اجرای آموزش ها نیز از طریق همین سامانه به اطلاع تک تک شما عزیزان رسانده شود.

با سپاس از همراهی شما:

            اداره آموزش و تحصیلات تکمیلی موسسه سرم سازی رازی

 
تفاهم نامه توسعه کشت گلخانه ای با معاونت باغبانی در خصوص آموزشهای کارشناسان جدیدالاستخدام

دفتر آموزش کارکنان

در راستای بند 8 بخشنامه 020/2916  مورخ 94/02/07 وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان جدید الاستخدام و با توجه به ضرورت و اهمیت توسعه کشت گلخانه ای، معاونت آموزش سازمان تحقیقات، آموزش و ترویج کشاورزی با همکاری معاونت باغبانی برنامه آموزش های مهارتی 613 نفر از کارشناسان جدیدالاستخدام در 14 استان پیش بینی و در قالب دستورالعمل اجرایی تدوین گردیده است

جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

دستورالعمل فرآیند اجرایی دوره های آموزش مجازی ابلاغ گردید​

دفتر آموزش کارکنان: 

ا توجه به گسترش و توسعه فناوری های نوین مجازی در کلیه فعالیت های اجتماعی، اقتصادی و فرهنگی بویژه امور آموزشی و برای دسترسی مناسب و آسان و در راستای کاهش هزینه های آموزش دفتر آموزش کارکنان جهاد کشاورزی اقدام به تهیه و تدوین دستورالعمل فرایند اجرایی دوره های آموزش مجازی نموده و ابلاغ می دارد.

جهت کسب اطلاعات بیشتر بر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

ثبت نام در دوره های غیر حضوری

بسمه تعالی

به اطلاع همکاران گرامی می رسانم هم اکنون تعداد 4دوره آموزش غیر حضوری الکترونیکی چند رسانه ای فعال شده است لطفا به سامانه فراگیر آموزش قسمت درخواست آموزش مراجعه نموده ودوره های ذکر شده را انتخاب نمایند

 

                                                           آموزش کارکنان مرکز تحقیقات و آموزش استان ایلام

شیوه نامه دوره های آموزش عملی کارشناسان مروج پهنه ابلاغ گردید

دفتر آموزش کارکنان: 

در راستای اجرایی شدن بخشنامه وزیر محترم جهاد کشاورزی در خصوص آموزشهای عملی کارشناسان مروج پهنه که در مراکز جهاد کشاورزی استانها به خدمت گرفته شده اند و به منظور یکسان سازی فرآیند برنامه ریزی، اجرا و ارزیابی دوره های آموزشی مهارتی ویژه کارشناسان مروج پهنه شیوه نامه برگزاری دوره های آموزشی جهت اجرای دقیق مفاد ابلاغ می گردد.
جهت کسب اطلاعات بیشتر روی فایل ضمیمه کلیک نمائید.

استفاده از مرورگر chrome در آزمونهای الکترونیک

بدینوسیله به اطلاع میرساند کلیه همکاران وزارت جهاد کشاورزی در سراسر کشور برای سهولت امر در زمان استفاده از سامانه یادگیری الکترونیک و بخصوص هنگام آزمونهای الکترونیک بجای Internet explorer  از مرورگر chrome استفاده نموده از طریق مرورگر مذکور وارد سامانه یادگیری الکترونیک خود شوند. دفتر آموزش کارکنان.